Gdzie jest Duszek Piotr?

Awatar użytkownika
duch
Reakcje:

Re: Gdzie jest Duszek Piotr?

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 22:41

Czyli domena zarejestrowana na... taki plan jak durną babę wywalić.

No fajnie... ale wiesz Lucek... rejestrowanie domeny na siebie to taki podręcznikowy przykład... cebulactwa.

Ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja jej życzę jak najgorzej. Ja bym tak nie zrobił, ale każda jej krzywda mnie ucieszy.

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator
Reakcje: 63

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 22:44

duch pisze:
15 maja 2019, 22:41
Czyli domena zarejestrowana na... taki plan jak durną babę wywalić.

No fajnie... ale wiesz Lucek... rejestrowanie domeny na siebie to taki podręcznikowy przykład... cebulactwa.

Ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja jej życzę jak najgorzej. Ja bym tak nie zrobił, ale każda jej krzywda mnie ucieszy.
Ale mnie w to nie mieszaj... Ja już wczoraj złożyłem Dymisję z Admina… i byłem przeciwny takiej formie Pomocy :cholera:

Ps. Właścicielem tylko powinna być Laura... a nie osoby trzecie... nawet bardzo zaangażowane w Pomoc.

Ps". A to że Laura w tym tumulcie jeszcze nie zabrała mi kolorku na starych Elfach... to już nie moja wina.
0

Awatar użytkownika
duch
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 22:50

W sumie nie bardzo rozumiem czemu konkretnie byłeś przeciwny. No ale nie będę dopytywać, bo wiadomo.
Może ja tu konto założę? Tylko ty jesteś taki pierdolnięty, że zaraz będziesz mi poprawiać błędy ortograficzne!!!

Ja to nawet potrafię docenić humor w tym, że wykorzystałeś moją osobę do wzbudzenia zaufania. Jak tak o tym myślę, to wydaje mi się to coraz bardziej dowcipne.
Ale jakąś odrazę mam do ludzi, który dali się nabrać.

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 22:56

duch pisze:
15 maja 2019, 22:50
W sumie nie bardzo rozumiem czemu konkretnie byłeś przeciwny. No ale nie będę dopytywać, bo wiadomo.
Może ja tu konto założę? Tylko ty jesteś taki pierdolnięty, że zaraz będziesz mi poprawiać błędy ortograficzne!!!

Ja to nawet potrafię docenić humor w tym, że wykorzystałeś moją osobę do wzbudzenia zaufania. Jak tak o tym myślę, to wydaje mi się to coraz bardziej dowcipne.
Ale jakąś odrazę mam do ludzi, który dali się nabrać.

Pokój Gości to nie jest miejsce na takie rozmowy... Zarejestrój się to pgadamy na Czacie lub intymnych Pokojach :win:

Nic ci nie będę poprawiał, bo ja nie nauczyciel jęzka polskiego... jedynie mogę prosić, byś wstrzymał deczko języczek :sprosny:
0

Awatar użytkownika
duch
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 22:58

Wstrzymuję przecież.

Ostatkiem sił powstrzymuję się aby nie napisać co myślę o pewnej babie ze szkopskiej wsi i jej koleżeństwie jak kibic czy ów zibi czy inny ch...

Założę więc konto.

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 23:00

duch pisze:
15 maja 2019, 22:58
Wstrzymuję przecież.

Ostatkiem sił powstrzymuję się aby nie napisać co myślę o pewnej babie ze szkopskiej wsi i jej koleżeństwie jak kibic czy ów zibi czy inny ch...

Założę więc konto.
Zapraszam... Psotka cię lubi to się ucieszy :piwerko:
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak
Reakcje: 8

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:05

Ale ja jej nie lubię. Jak zresztą każdego z bagniska. No, może jeszcze kurdiego lubię, bo właśnie z nim rozmawiam.

A tak poza tym najbardziej nienawidzę Laury i musi zostać spalona.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 23:09

duch pisze:
15 maja 2019, 23:05
Ale ja jej nie lubię. Jak zresztą każdego z bagniska. No, może jeszcze kurdiego lubię, bo właśnie z nim rozmawiam.

A tak poza tym najbardziej nienawidzę Laury i musi zostać spalona.
Oj tam... po co od razu taki dramat? :cholera: ...to tylko NET... potem idziemy spać a przedtem myć zęby :stanczyk:
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:17

Sam w to nie wierzysz co mówisz.

Gdy na ten przykład ja na ciebie bluzgi słałem, to co, zupełnie nic? Pewnie żeś włosów z głowy nie rwał, ale jednak nie uwierzę że tak całkowicie spłynęło po tobie.

I mnie to przyznaję zabolało, gdy dziś zobaczyłem że na przykład niejaki kibic łyknął wasze pierdypałki jak bocian żabę i wypisuje tam na mnie kurewstwa. Ale kij mu w oko. Widocznie głupek, źle go oceniłem.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 23:24

duch pisze:
15 maja 2019, 23:17
Sam w to nie wierzysz co mówisz.

Gdy na ten przykład ja na ciebie bluzgi słałem, to co, zupełnie nic? Pewnie żeś włosów z głowy nie rwał, ale jednak nie uwierzę że tak całkowicie spłynęło po tobie.

I mnie to przyznaję zabolało, gdy dziś zobaczyłem że na przykład niejaki kibic łyknął wasze pierdypałki jak bocian żabę i wypisuje tam na mnie kurewstwa. Ale kij mu w oko. Widocznie głupek, źle go oceniłem.
Owszem... emocje są zawsze, gdyż zależy jakiego kalibru jest kula... ale jednak jesteśmy ludźmi cywilizowanymi
a nie jakieś zadupie ...jesteśmy sercem Europy :stanczyk:

Ps. dlaczego głupek?... pewnie się przeraził jak reszta, że rozwalisz jednak Elfy
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:32

Głupi, bo dał się nabrać.

Tak szczerze mówiąc, to wiesz czemu się wkurwiłem, jaki główny powód? Zupełnie przypadkiem mi tak wyszło że nie zaglądałem na bagnisko - ciąg zdarzeń, nie miałem czasu, siły i tak dalej. Potem wyjechałem na parę dni daleko z PL, wróciłem i pomyślałem że bardzo mnie niszczy te codzienne zaglądanie na te Elfy i postanowiłem że koniec z tym. I wówczas dowiedziałem się że jakaś awantura, że jestem oskarżony o gwałt na Laurze, potem patrzę konto mi zajebaliście i się wkurwiłem że mnie znowu Bagno wciąga.

Jak może zauważyłeś, niezbyt intensywnie się tam ładowałem, dziś to właściwie Laura mnie mailem ponaglała. Ja ciągle miałem opór przed wejściem, ciągle miałem myśl żeby może jednak zniknąć.

Nawet Zuzię prosiłem bodaj przedwczoraj aby może puściła w obieg fakt, że zginąłem w wypadku i koniec, nie ma mnie, pagibł i leży nieżywy. Problem w kilku znajomych, którzy by się może zasmucili....
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:40

Ale teraz to będzie ciekawie.

Monte to jest większy paranoik niż Laura. On teraz będzie każde konto oglądał czy to przypadkiem nie duch się zakrada. Już parę lat minęło odkąd ja mu ostatni raz próbowałem serdecznie tłumaczyć, że ja jestem ostatnią osobą która by potrafiła kogokolwiek udawać czy gdziekolwiek się dostawać siłą i podstępem.... także próbować nie będę. Niech się dręczy w oparach absurdu. Za karę.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 23:42

duch pisze:
15 maja 2019, 23:32
Głupi, bo dał się nabrać.

Tak szczerze mówiąc, to wiesz czemu się wkurwiłem, jaki główny powód? Zupełnie przypadkiem mi tak wyszło że nie zaglądałem na bagnisko - ciąg zdarzeń, nie miałem czasu, siły i tak dalej. Potem wyjechałem na parę dni daleko z PL, wróciłem i pomyślałem że bardzo mnie niszczy te codzienne zaglądanie na te Elfy i postanowiłem że koniec z tym. I wówczas dowiedziałem się że jakaś awantura, że jestem oskarżony o gwałt na Laurze, potem patrzę konto mi zajebaliście i się wkurwiłem że mnie znowu Bagno wciąga.

Jak może zauważyłeś, niezbyt intensywnie się tam ładowałem, dziś to właściwie Laura mnie mailem ponaglała. Ja ciągle miałem opór przed wejściem, ciągle miałem myśl żeby może jednak zniknąć.

Nawet Zuzię prosiłem bodaj przedwczoraj aby może puściła w obieg fakt, że zginąłem w wypadku i koniec, nie ma mnie, pagibł i leży nieżywy. Problem w kilku znajomych, którzy by się może zasmucili....
Wiesz... jak dla mnie "Było minęło", więc czas się pozbierać i pomyśleć, jak sobie uprzyjemnić życie i myśleć pozytywnie. :piwo:

Ja już jestem trochę zmęczony różnymi forami... więc przysiądę na dłużej i ogarnę może jakoś własne forum :cholera:
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:44

Mi się w sumie podoba!

Zostałem wrogiem publicznym Laurowiska. Zupełnie nic w tym celu nie robiąc, nieświadomie mocząc sobie nogi w Morzu Czarnym.

Genialne! Naprawdę podoba mi się. To znacznie lepsze niż znoszenie tych fałszywych i dziecinnych umizgów Laury i tych koleżków typu kibic zmieniających zdanie jak kto im zaklaszcze.

Dziękuję Lucjanie! I mam nadzieję, że przeszłość wrzucimy do śmieci.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 15 maja 2019, 23:48

duch pisze:
15 maja 2019, 23:44
Mi się w sumie podoba!

Zostałem wrogiem publicznym Laurowiska. Zupełnie nic w tym celu nie robiąc, nieświadomie mocząc sobie nogi w Morzu Czarnym.

Genialne! Naprawdę podoba mi się. To znacznie lepsze niż znoszenie tych fałszywych i dziecinnych umizgów Laury i tych koleżków typu kibic zmieniających zdanie jak kto im zaklaszcze.

Dziękuję Lucjanie! I mam nadzieję, że przeszłość wrzucimy do śmieci.
Ja też bym sobie tego życzył :dasistgut: ...i wybacz ale jutro dokończymy pogaduchy, bo padam dzisiaj na mordkę :sen:

:bye:
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 15 maja 2019, 23:50

Spoko, ja też muszę iść.

A czy ja jutro w ogóle odezwę się, to nie obiecuję, nie umawiam się, bo ostatnio naprawdę mało czasu.
Dziś olałem pracę wieczorną, aby czas stracić na wyzwiskach i innych głupotach.
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:04

Ale jeszcze dodam...

Gdy tu przylezie twój kolega i cokolwiek do mnie powie, to zapewne nie zdzierżę i powiem co myślę o nim, jego matce i jego dzieciach.

Niestety, ale jest dla mnie obraźliwe, że on w ogóle się do mnie odzywa, że może się odezwać, cokolwiek by nie powiedział.

Gdy tak się stanie, to skasuj moje konto, czy zrób co uważasz - żalu mieć nie będę.
1
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 16 maja 2019, 00:29

duch pisze:
16 maja 2019, 00:04
Ale jeszcze dodam...

Gdy tu przylezie twój kolega i cokolwiek do mnie powie, to zapewne nie zdzierżę i powiem co myślę o nim, jego matce i jego dzieciach.

Niestety, ale jest dla mnie obraźliwe, że on w ogóle się do mnie odzywa, że może się odezwać, cokolwiek by nie powiedział.

Gdy tak się stanie, to skasuj moje konto, czy zrób co uważasz - żalu mieć nie będę.
Ale który kolega?... bo mam kilku :cholera:

Może was pogodzę?... wypijemy, zagryziemy i będzie OK. :bosman:

Już chciałem gasić komputer, a tu Powiadomienie, że jest nowy post w Pokoju Gości... :D
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:32

Myślę o nowym właścicielu Bagna.

Nienawidzę go i gardzę nim. Na tym poprzestanę, bo obiecałem nie wyklinać. Choć dla niego w ogóle odezwanie się ludzkim słowem jest komplementem. No ale już skończę mą przemowę o nim, o tym.
0

Awatar użytkownika
duch
Ferajniak
Ferajniak

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:33

Nienawidzę jego, Laury i każdego z bagniska.
0

ODPOWIEDZ