Gdzie jest Duszek Piotr?

Awatar użytkownika
zaproszony
Reakcje:

Re: Gdzie jest Duszek Piotr?

Nieprzeczytany post autor: zaproszony » 17 maja 2019, 11:04

Przynajmniej masz Więcej userów na Ferajnie nic tylko się cieszyc :pifko: :pifko:
Dla Mnie Wojny forumowe to Głupota szkoda że Puźno do tego doszedłem. Najważniejsze Jest Dobro szarego usera jeśli człowiek dobrze się czuje to forum dobre jeśli nie to złe. Ok Pozdrawiam Wszelkie fora trzymajcie się gdziekolwiek sobie skrobiecie. :chomik:

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator
Reakcje: 152

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 17 maja 2019, 11:45

zaproszony pisze:
17 maja 2019, 11:04
Przynajmniej masz Więcej userów na Ferajnie nic tylko się cieszyc :pifko: :pifko:
Dla Mnie Wojny forumowe to Głupota szkoda że Puźno do tego doszedłem. Najważniejsze Jest Dobro szarego usera jeśli człowiek dobrze się czuje to forum dobre jeśli nie to złe. Ok Pozdrawiam Wszelkie fora trzymajcie się gdziekolwiek sobie skrobiecie. :chomik:
Dziękujemy i też Pozdrawiamy :pifko:

Hasło na Piąteczek:

Userzy wszystkich for łączcie się... :flaga:
0
Obrazek

Psotka
Sympatyk
Sympatyk
Reakcje: 83

Nieprzeczytany post autor: Psotka » 17 maja 2019, 13:06

duch pisze:
17 maja 2019, 00:22
Już on tam napisze, w dwóch słowach robi siedem błędów, w każdym języku.

W Karainie Elfow.

Może niech po karaimsku spróbuje.
Zbyszek to były policjant.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 17 maja 2019, 13:11

Psotka pisze:
17 maja 2019, 13:06
duch pisze:
17 maja 2019, 00:22
Już on tam napisze, w dwóch słowach robi siedem błędów, w każdym języku.

W Karainie Elfow.

Może niech po karaimsku spróbuje.
Zbyszek to były policjant.
Ale Duch nie pisze o tym Zbyniu, którego masz na myśli, lecz o Monte... :zajac5:
0
Obrazek

Awatar użytkownika
tośka
Sympatyk
Sympatyk
Reakcje: 105

Re: Re:

Nieprzeczytany post autor: tośka » 17 maja 2019, 15:40

Saluto pisze:
16 maja 2019, 23:03
tosia pisze:
16 maja 2019, 22:34
to jutro zaloze konto ;)
Fajnie :piwerko:
jestem jakby co :rybka:
1
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Re: Re:

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 17 maja 2019, 15:45

tosia pisze:
17 maja 2019, 15:40
Saluto pisze:
16 maja 2019, 23:03
tosia pisze:
16 maja 2019, 22:34
to jutro zaloze konto ;)
Fajnie :piwerko:
jestem jakby co :rybka:
Witaj Tosia... rozgość się :witamwas: ...ja lecę na spacer :spacer: ale wrócę :zajac5:
0
Obrazek

Awatar użytkownika
zaproszony
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: zaproszony » 18 maja 2019, 11:56

duch pisze:
16 maja 2019, 00:58
Proste, ma domenę, to ma wszystko.

Laura tego kompletnie nie rozumie, mimo że mnie prosiła aby kupił domenę i tłumaczyłem że tak nie można :) No ale ja nie mogę kraść, taka głupia religia, no i w ogóle ostatnia rzecz jaka mi do szczęścia potrzebna, to czyjeś forum, za dopłatą bym nie wziął.

No ale co ja tłumaczę, przecież to wiesz...

Ja się zastanawiam co mnie boli. Z jednej strony boli że ludzie którym jakoś ufałem, okazali się kurwami oraz durniami. Z drugiej strony... miałem jakiś delikatny dyskomfort, że zniknąłem z forum bez słowa. Wiedziałem że nikt za mną specjalnie nie tęskni, no ale jednak... W jakiś sposób ucieszyło mnie że właściwie to jesteśmy wrogami, że wszystkie znajomości były gówno warte.
Mnie też Asia Dawno temu Prosiła że jak założy nowe forum<czast starych elfów>to chciała zrobic to na moje dane bo nie chciała swoich....
oczywiście gdyby tak się wtedy zdarzyło nie odmówiłbym w tamtym momęcie ale Tylko dla tego że wtedy nigdy domen nie zakładałem oraz nie wiedziałem z czym to się wiąże.Nie rozumiem dla czego Asia uporczywie nie chce podawac swoich danych czyżby bała się "wrogów"? Gdy monte ma domenę ona jest spokojna że nie mają jej danych tylko ona nie rozumie że właściciel domeny jest adminem nie usuwalnym?? Teoretycznie nie wiem jak to Jest czy właścicielem Hostingu również jest monte? Jeśli nie to właścicielem zawartości dalej jest Asia. Bo Domena to tylko Adres a zawartośc to inna sprawa.

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 18 maja 2019, 12:43

zaproszony pisze:
18 maja 2019, 11:56
duch pisze:
16 maja 2019, 00:58
Proste, ma domenę, to ma wszystko.

Laura tego kompletnie nie rozumie, mimo że mnie prosiła aby kupił domenę i tłumaczyłem że tak nie można :) No ale ja nie mogę kraść, taka głupia religia, no i w ogóle ostatnia rzecz jaka mi do szczęścia potrzebna, to czyjeś forum, za dopłatą bym nie wziął.

No ale co ja tłumaczę, przecież to wiesz...

Ja się zastanawiam co mnie boli. Z jednej strony boli że ludzie którym jakoś ufałem, okazali się kurwami oraz durniami. Z drugiej strony... miałem jakiś delikatny dyskomfort, że zniknąłem z forum bez słowa. Wiedziałem że nikt za mną specjalnie nie tęskni, no ale jednak... W jakiś sposób ucieszyło mnie że właściwie to jesteśmy wrogami, że wszystkie znajomości były gówno warte.
Mnie też Asia Dawno temu Prosiła że jak założy nowe forum<czast starych elfów>to chciała zrobic to na moje dane bo nie chciała swoich....
oczywiście gdyby tak się wtedy zdarzyło nie odmówiłbym w tamtym momęcie ale Tylko dla tego że wtedy nigdy domen nie zakładałem oraz nie wiedziałem z czym to się wiąże.Nie rozumiem dla czego Asia uporczywie nie chce podawac swoich danych czyżby bała się "wrogów"? Gdy monte ma domenę ona jest spokojna że nie mają jej danych tylko ona nie rozumie że właściciel domeny jest adminem nie usuwalnym?? Teoretycznie nie wiem jak to Jest czy właścicielem Hostingu również jest monte? Jeśli nie to właścicielem zawartości dalej jest Asia. Bo Domena to tylko Adres a zawartośc to inna sprawa.
Tego nie wiemy... by założyć konto na hostingu atthost wystarczy email a nie jakieś super dane osobiste.
Możliwe że to jednak taki chwyt, jak samochód na Babcię :stanczyk: ...w razie problemów z RODO, GIODO, UODO...
wsadzą do paki Monte a nie Laurę :smiech3:

Po drugie... Laura nigdy nie zakładała sama forum, domeny i biurokratycznej roboty z tym związanej, więc jest wiecznie od
kogoś uzależniona, Lukas, Ty, Duch i teraz Monte... zawsze jakiś opiekun jest... a przecież po tylu latach Adminowania
wypadałoby poznać podstawy i reguły...etc.

No ale to nie nasz problem na szczęście... my sobie radzimy Gruby :meczyk:

Ps. Ale jakich wrogów się boi? :niewiem: ...ja mam wszystkie dane Laury ...adres, nazwisko łącznie z pesel i numerem konta bankowego,
które do mnie napłynęły przy okazji zbiórki pieniędzy na laptopa dla ciebie :D
0
Obrazek

Awatar użytkownika
zaproszony
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: zaproszony » 18 maja 2019, 13:01

Ja się tam rodo nie Przejmuję. Moje forum Teoretycznie jest tylko dla zaproszonych przyjaciół czyli zamknięte.
a że wszyscy na świecie są zaproszeni to inna sprawa:)
Was Też raczej takie Przepisy niedotyczną tym Bardziej że Ferajna Jest zamknięta.

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 18 maja 2019, 13:21

zaproszony pisze:
18 maja 2019, 13:01
Ja się tam rodo nie Przejmuję. Moje forum Teoretycznie jest tylko dla zaproszonych przyjaciół czyli zamknięte.
a że wszyscy na świecie są zaproszeni to inna sprawa:)
Was Też raczej takie Przepisy niedotyczną tym Bardziej że Ferajna Jest zamknięta.
Wiesz... teoria to jedno a praktyka to drugie, gdyż zawsze może się znaleźć jakiś niezadowolony
użytkownik, który złoży osobiście skargę.
0
Obrazek

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 06 lip 2019, 12:42

Jak w temacie, czyli Gdzie jest Duszek Piotr?

A prosiłem... :sceptyk: dajcie Duszkowi spokój, to intelektualista i literat przede wszystkim =
później dopiero użytkownik ferajny, w wolnym czasie i absolutnie nie w Szabat :modli:

Z duchami trzeba delikatnie, jak zresztą ze wszystkimi facetami... trzeba pielęgnować, podlewać,
bo inaczej zwiędnie i opadnie :P ...moc twórcza
0
Obrazek

Awatar użytkownika
tośka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: tośka » 06 lip 2019, 12:50

literat taki od literatki?
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 06 lip 2019, 12:52

tośka pisze:
06 lip 2019, 12:50
literat taki od literatki?
Duszek z kieliszków nie pija ...jak już to literatka, albo zwyczajnie z gwinta :D
0
Obrazek

Awatar użytkownika
tośka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: tośka » 06 lip 2019, 21:46

no więc gdzie jest duszek pietruszek
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 06 lip 2019, 21:59

tośka pisze:
06 lip 2019, 21:46
no więc gdzie jest duszek pietruszek
Nie wiem :niewiadomo: gdzieś się zadekował, albo rozmyśla, jak udusić Laurke :smiech3:

Ale mamy Sobotę... więc możliwe, że w Szabat siedzi przed TV i objada się kluskami :kluski:

Wiemy już przecież, że ziemniaczki konsumuje tylko na jesieni i zimą... jak przystało na Polaka :mruga:

Jest też opcja, że umarł... twórczo się wypalił i tylko kreśli na piasku patykiem znaki tajemne :ziola:
0
Obrazek

Awatar użytkownika
tośka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: tośka » 06 lip 2019, 22:19

no to chyba od spodu sobie kresli jak umarl
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 06 lip 2019, 22:25

tośka pisze:
06 lip 2019, 22:19
no to chyba od spodu sobie kresli jak umarl
Ale twórczo umarł jedynie ...zresztą Duchy nie umierają fizycznie, bo przeca są duchami i przechodzą przez ściany :duch:
0
Obrazek

ODPOWIEDZ