Gdzie jest Duszek Piotr?

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT
Reakcje: 29

Re: Gdzie jest Duszek Piotr?

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:34

Nigdy nie nienawidziłem grupowo, i to tylu osób na raz.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator
Reakcje: 150

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 16 maja 2019, 00:35

duch pisze:
16 maja 2019, 00:32
Myślę o nowym właścicielu Bagna.

Nienawidzę go i gardzę nim. Na tym poprzestanę, bo obiecałem nie wyklinać. Choć dla niego w ogóle odezwanie się ludzkim słowem jest komplementem. No ale już skończę mą przemowę o nim, o tym.
Spokojnie... Monte ma silny charakter i nietypowe metody rządzenia, ale da się z nim dogadać... może zaprosi
Nas w końcu do Kanady, bo mu tam coś samotnie się żyje... byśmy mu zabarwili szary dzień :smiech3:
0
Obrazek

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:42

Rządzić to on sobie może swoim siusiakiem. Pluję na to jego nowe forum i nigdy nie zamierzam się tam zarejestrować czy coś. Pluję też na wszystkich jego userów, z jednym wyjątkiem i on będzie wiedział Hanys.

Nawet gdy już wywali Laurę na zbity pysk, to też mu nie wybaczę. Laura jest raszpla z drutu, ale jednak nie wolno jej okradać. Ale gdy ona sama chce, to ja nic nie pomogę... Nie znaczy to jednak, że mam to akceptować.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 16 maja 2019, 00:47

duch pisze:
16 maja 2019, 00:42
Rządzić to on sobie może swoim siusiakiem. Pluję na to jego nowe forum i nigdy nie zamierzam się tam zarejestrować czy coś. Pluję też na wszystkich jego userów, z jednym wyjątkiem i on będzie wiedział Hanys.

Nawet gdy już wywali Laurę na zbity pysk, to też mu nie wybaczę. Laura jest raszpla z drutu, ale jednak nie wolno jej okradać. Ale gdy ona sama chce, to ja nic nie pomogę... Nie znaczy to jednak, że mam to akceptować.
Tak do końca to nie wiem, jaki naprawdę ma status Monte i jaki Laura na tym nowym forum... mogę się jednak domyślać
jedynie, że Monte jest już nie do ruszenia :stanczyk:

Chyba tylko atomówka jest w stanie wyeksmitować go w razie konfliktów w Kosmos :smiech3:

Ps. No nic... tym razem naprawdę Dobranoc :dobranoc:

Ps. ten temat to chyba schowamy gdzieś na forum, bo cały świat nas czyta... nawet jakiś gość z Azerbejdżanu się trafił :P
0
Obrazek

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 00:58

Proste, ma domenę, to ma wszystko.

Laura tego kompletnie nie rozumie, mimo że mnie prosiła aby kupił domenę i tłumaczyłem że tak nie można :) No ale ja nie mogę kraść, taka głupia religia, no i w ogóle ostatnia rzecz jaka mi do szczęścia potrzebna, to czyjeś forum, za dopłatą bym nie wziął.

No ale co ja tłumaczę, przecież to wiesz...

Ja się zastanawiam co mnie boli. Z jednej strony boli że ludzie którym jakoś ufałem, okazali się kurwami oraz durniami. Z drugiej strony... miałem jakiś delikatny dyskomfort, że zniknąłem z forum bez słowa. Wiedziałem że nikt za mną specjalnie nie tęskni, no ale jednak... W jakiś sposób ucieszyło mnie że właściwie to jesteśmy wrogami, że wszystkie znajomości były gówno warte.
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 01:03

NIENAWIDZĘ ICH WSZYSTKICH.
0

Awatar użytkownika
Saluto
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: Saluto » 16 maja 2019, 01:09

duch pisze:
16 maja 2019, 00:58
Proste, ma domenę, to ma wszystko.

Laura tego kompletnie nie rozumie, mimo że mnie prosiła aby kupił domenę i tłumaczyłem że tak nie można :) No ale ja nie mogę kraść, taka głupia religia, no i w ogóle ostatnia rzecz jaka mi do szczęścia potrzebna, to czyjeś forum, za dopłatą bym nie wziął.

No ale co ja tłumaczę, przecież to wiesz...

Ja się zastanawiam co mnie boli. Z jednej strony boli że ludzie którym jakoś ufałem, okazali się kurwami oraz durniami. Z drugiej strony... miałem jakiś delikatny dyskomfort, że zniknąłem z forum bez słowa. Wiedziałem że nikt za mną specjalnie nie tęskni, no ale jednak... W jakiś sposób ucieszyło mnie że właściwie to jesteśmy wrogami, że wszystkie znajomości były gówno warte.
W sumie masz dużo racji, jeśli chodzi o przyjaźnie... te z Netu są wyjątkowo nietrwałe,
Ale zarazem... nie masz sobie nic za wiele do obwiniania się... ja nie dałem rady naprawić tego szajsu do końca
bo wiadomo... bez panelu Admina na hostingu, bez bazy...itd. z dostępem jedynie na wyrywki do ftp... toż to jakaś
kara boża a nie praca poważna :niemozliwe:

I Monte nawet nie dał rady naprawić do końca... bo po co w takim razie ta gwałtowna przeprowadzka? ...skoro wszystko już było OK. :D

Zatem nie ma co się stresować... każdy coś tam zrobił i ponaprawiał, ale skrypt w gruncie rzeczy nadawał się już do kosza.

Teraz ciekawe, czy nowe forum jedzie zupełnie od nowa, czy posty przenieśli?... jak od nowa całkowicie to współczuję :cholera:
Będzie nacisk na pisanie w akordzie :zdziwiona: ...a my na Ferajnie luzik :wiatrak:
0
Obrazek

Awatar użytkownika
capt_morgan
EXPERT
EXPERT
Reakcje: 26
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: capt_morgan » 16 maja 2019, 02:03

Mialem przenosic te wszystkie bledy ducha ? po co by sie cieszyl ze moze sie ze wszystkich nabijac ? .

Forum i wszystko tam jest Laury , mi nie jest potrzebne ich forum , bo moge miec takich 20 nawet dzisiaj !!!!.

A duch to obszczymurek jak nie daje rady to bluzga wszystkich bez opamietania , nawet nie wiem czy mozna to leczyc . :smiech3:
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 07:47

Tak, twój brak umiejętności to WINA DUCHA.

Poniekąd racja, bo przecież to ja jestem nauczycielem twoim, pieniądze mi za naukę płaciłeś. I wypuściłem na rynek niedorobionego uczniaka.

Zabrakło lekcji etyki. Rejestrowanie domeny klienta na siebie samego w okolicach roku 2000 uważane było za podręcznikowy przykład buractwa. Że ktoś dziś może coś takiego zrobić...

I tak opowiadaj wszystkim że nie potrzeba ci forum, że możesz mieć sto takich (dziwne że nigdy nie miałeś, mimo lat starań) i tak dalej. Zacierając rączki nie wpisałeś danych Pani Mazurek, tylko Zbynia wpisałeś i cieszysz się że w końcu po latach masz forum, ukradłszy je polskiej emerytce z Reichu. Gratuluję Zbyniu, ależ sukces. W końcu coś w życiu osiągnąłeś.

A do całego tego planu użyłeś mojej osoby, składając przeciwko mnie fałszywe świadectwo. Ku uciesze sfory głupców, którzy tam poszczekują z aprobatą.

Miałeś kilku przyjaciół. Teraz nie masz, ale jesteś... Krokodyl na Bagnisku.

Wstaw sobie nowy awatar:

Obrazek
0
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 08:12 przez duch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Psotka
Sympatyk
Sympatyk
Reakcje: 81

Nieprzeczytany post autor: Psotka » 16 maja 2019, 07:54

Ja juz sie zarejestrowałam na nowe forum.
0

Awatar użytkownika
Psotka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: Psotka » 16 maja 2019, 08:01

duch pisze:
16 maja 2019, 01:03
Typowe w schizofrenii. Powinieneś brać Zalaste.
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:08

Saluto pisze:
16 maja 2019, 01:09
(...)
ja nie dałem rady naprawić tego szajsu do końca
bo wiadomo... bez panelu Admina na hostingu, bez bazy...itd. z dostępem jedynie na wyrywki do ftp... toż to jakaś
kara boża a nie praca poważna :niemozliwe:

I Monte nawet nie dał rady naprawić do końca... bo po co w takim razie ta gwałtowna przeprowadzka? ...skoro wszystko już było OK. :D

Zatem nie ma co się stresować... każdy coś tam zrobił i ponaprawiał, ale skrypt w gruncie rzeczy nadawał się już do kosza.

(...)
Nic dodać, nic ująć.

Ja tam naprawdę nad tym wszystkim to siedziałem dokładnie jeden raz, samej pracy to parę minut było, po prostu na pałę na chama to zaktualizowałem, bo hoster chciał - i absolutnie nic więcej nie robiłem. Zabrakło czasu. Może gdybym miał normalnie dostęp i Laura by mnie nie męczyła, to bym czas znalazł, zamiast odpowiadać na jej dziesiątki PW i tematów na forum "Czemu duch jest zły i mnie nic nie robi, tylko gada se z kimś?".

Nie mam pojęcia czy bym to naprawił. Raczej jakaś reinstalacja i podpięcie starej bazy i mozolne usuwanie powstałych w ten sposób błędów - może by się udało. Ale to wymaga mnóstwo czasu i tak jak piszesz nie jest możliwe z Laurą która szaleje nad głową i włącza, wyłącza... ech.

A Zbynio Krokodyl to robi błąd, który już mu kiedyś wskazywałem, gdy był normalny. On wstawia na początek plików PHP niedrukowalne znaki, bo używa jakiegoś lewego edytora. Wpływa to na funkcję wysyłającą cookies, stąd się to wali wszystko. I mnóstwo innych problemów zapewne.

Jak zwykle Zbynio postawi nowe forum, potem je rozpieprzy i postawi nowe... w kółku to samo, jak na montecristo. Ja mu sto razy radziłem: zainstaluj sobie jakieś forum testowe i tam sobie grzebaj jak kura, a ludzi szanuj i nie funduj im ciągłej kasacji, bo ludzie przywiązują się do swoich rozmów, widzą w tym jakąś wartość. Gadał dziad do obrazu...
0
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 08:10 przez duch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:10

Psotka pisze:
16 maja 2019, 08:01
duch pisze:
Idź się utop Pestek, zła fałszywa kobieto. Albo skocz sobie z okna na tym Tarnogaju.

Lauron mi pokazywał co żeś na mnie wypisywała za obelgi Lauronowi na PW.

Nienawidzę cię.
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:16

capt_morgan pisze:
16 maja 2019, 02:03
Mialem przenosic te wszystkie bledy ducha ? po co by sie cieszyl ze moze sie ze wszystkich nabijac ? .

Forum i wszystko tam jest Laury , mi nie jest potrzebne ich forum , bo moge miec takich 20 nawet dzisiaj !!!!.

A duch to obszczymurek jak nie daje rady to bluzga wszystkich bez opamietania , nawet nie wiem czy mozna to leczyc . :smiech3:
Dodam jeszcze Nowa Lauro, że wczoraj bardzo późnym wieczorem odebrałem dwa telefony od naszych wspólnych przyjaciół.

W skrócie treść obu była taka: Ty się tam nie wściekaj, my widzimy co on wyprawia, to żałosne. A że głupki z Bagna mu wierzą, co ciebie to duchu obchodzi?

Nic mnie nie obchodzi :P
0

Awatar użytkownika
Psotka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: Psotka » 16 maja 2019, 08:17

duch pisze:
16 maja 2019, 08:10
Psotka pisze:
16 maja 2019, 08:01
duch pisze:
Idź się utop Pestek, zła fałszywa kobieto. Albo skocz sobie z okna na tym Tarnogaju.

Lauron mi pokazywał co żeś na mnie wypisywała za obelgi Lauronowi na PW.

Nienawidzę cię.
Czy powinnam brac pozyczke na kogos?
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:18

To Ty nie jesteś niejaka Pestka?

W takim razie bardzo przepraszam. Wziąłem Ciebie za kogoś zupełnie innego.
0

Awatar użytkownika
Psotka
Sympatyk
Sympatyk

Nieprzeczytany post autor: Psotka » 16 maja 2019, 08:23

duch pisze:
16 maja 2019, 08:18
To Ty nie jesteś niejaka Pestka?

W takim razie bardzo przepraszam. Wziąłem Ciebie za kogoś zupełnie innego.
Tak Pestek. Radziłeś mi na pw jakie autko kupic. Marcin do konca cie bronił, nie powinieneś wszystkim tam ubliżać. Kibic w koncu sie wkurw ....
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:33

Czyli Pestek jednak. Nie dotykaj moich postów.

Problem jest kochanie właśnie w tym że ktokolwiek mnie "bronił". Ja nic niewłaściwego nie zrobiłem, ja w ogóle nic nie zrobiłem bo mnie nie było i stąd nie potrzebuję żadnych obrońców. Jeśli ktoś mnie "broni" to przypisuje mi jakieś winy. I należą mu się za to wyzwiska jak psu buda.

Rozumiesz ten prosty logiczny konstrukt czy jesteś głupia jak ta reszta, jak na przykład kibic? Nie rozczarowuj mnie, uważałem Ciebie za kobietę złą i popsutą, ale inteligentną.
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:48

Głupich ludzi mi nie szkoda.

Mój Prezes nr II mnie tego wczoraj uczył. Ja mu mówiłem, że może jakoś dam radę sformatować mojego kolejnego pracownika, a on mi na to: odpuść, taka moja rada, on jest po prostu głupi, zaakceptuj naszą pomyłkę w kwalifikacji i wyrzuć go, szukaj nowego.

Szkoda mi go jednak... Lubię go, to fajny facet. Jakbym był młodszy, to bym chciał mieć takiego kolegę. Ale faktem jest że widząc różne jego zalety, zupełnie przeoczyliśmy że to analfabeta.

Taki dialog wczoraj, kazałem mu coś wypełnić długopisem, bo nie miałem czasu pisać nowego generatora potrzebnych druków:
- Co żeś tu wpisał w tym polu nowego formularza, co to za adres? - pytam go grzecznie
- No tu jest napisane "adres miejsca instalacji", to wpisałem adres.
- Przeczytaj kurwa mać całe zdanie.
- Eee... Data zmiany adresu miejsca instalacji - duka mnie.
- I co to znaczy?
- Eee, że data?
- Nie, dupa pawiana.
0

Awatar użytkownika
duch
EXPERT
EXPERT

Nieprzeczytany post autor: duch » 16 maja 2019, 08:52

ZBYNIU!

Mam dla ciebie nowy awatar, ale się żem napracował, mam nadzieję że docenisz!

Obrazek
0

ODPOWIEDZ